Błysk

O nas

Firma Usługowa „BŁYSK” powstała w 1998 roku. Głównym bodźcem do podjęcia tego typu działalności było rosnące zapotrzebowanie rynku na firmy mogące w pełni profesjonalnie zająć się utrzymywaniem czystości we wszelkiego rodzaju obiektach. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy szeroki wachlarz usług po to, aby w lepszy sposób móc sprostać, szanowni Państwo, Waszym potrzebom.

Dążąc do jak najwyższej jakości naszych usług, wykorzystujemy jedynie sprawdzony, w pełni profesjonalny sprzęt, wspomagany wysokiej klasy środkami czystości, co w połączeniu z kwalifikacjami naszych pracowników oraz bogatą wiedzą, daje Państwu gwarancję najwyższej jakości.

W chwili obecnej prowadzimy działalność na terenie województwa pomorskiego, obsługując na stałe blisko 200 obiektów o powierzchni od 40 m2 do ok. 10.000 m2 oraz współpracując w mniejszym zakresie z wieloma innymi.

Naszymi klientami są: banki, urzędy, szkoły, przychodnie, zakłady produkcyjne, supermarkety i domy handlowe, biura, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Dołącz do nich, a uśmiech i zadowolenie nie będzie Cię opuszczało!!!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.